بهترین رستوران اصفهان

بهترین رستوران اصفهان
توسط
بهترین رستوران اصفهان
غذا معمولا قسمتی از هویت و فرهنگ هر ملت به حساب می آید هم چنین غذای هر منطقه با منطقه دیگر بر اساس موقعیت جغرافیایی متفاوت است. اما کشورهایی که در یک محدوده قرار دارند معمولا سبک غذایی آن ها تفاوت چندانی باهم ندارد. بهترین رستوران اصفهان، رستوران ته دیگ است که شما می توانید طعم واقعی و دلنشین غذاهای اصیل ایرانی را با استفاده از مواد اولیه سالم و با کیفیت را تجربه کنید.
یکی از غذاهای اصیل ایرانی دلمه برگ مو است که به شیوه های مختلف درست و سرو می شود ، اگر دوست دارید پذیرایی شیک و مجلسی داشته باشید از دلمه برگ مو غافل نشید.
کشورهای مدیترانه مانند ترکیه، قبرس و یونان، نوع غذاها یشان در بیشتر مواد اولیه و طرز پخت تا حدود زیادی شبیه به هم هستند اما اسم غذاهاشون با هم متفاوت است. یونانی ها از ماست در خوراک روزانه بسیار استفاده می کنند و هم چنین ماست یونانی بسیار معروف است که محصولات کاله هم یک مدل ماست با این اسم وارد بازار کرده است. یونانی ها یک نوع غدا به اسم جاجیکی دارند که در واقع پیش خوراک است و از آن به عنوان سس استفاده می کنند و طرز تهیه آن از مخلوط ماست یونانی، سیر، نمک، روغن زیتون و گاهی آب لیموترش و خیار به همراه سبزی های معطری مثل شوید، نعناع یا جعفری تهیه و سرد سرو می کنند.
یونانی ها یک ساندویچ پرطرفدار به اسم یی روس دارند که بسیار خوشمزه است و تا حدودی شبیه به کباب ترکی است. محتویات ساندویچ شامل گوشت، مرغ و یا خوک گریل شده با سس مخصوص به همراه سیب زمینی سرخ شده است.
اگر به دنبال بهترین رستوران اصفهان هستید ما به شما رستوران ته دیگ که از بهترین رستوران ایرانی اصفهان است را معرفی می کنیم.

بهترین رستوران اصفهان

بهترین رستوران اصفهان


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button