رژیم غذایی بر اساس نوع گروه خونی

رژیم غذایی بر اساس نوع گروه خونی
توسط

رژیم غذایی بر اساس نوع گروه خونی:

شما می توانید با توجه به نوع گروه خونی خود مواد غذایی متناسب با آن را مصرف کنید که ما در این مقاله رژیم غذایی بر اساس نوع گروه خونی را برای شما بیان می کنیم:

گروه خونی نوع O:

کسانی که دارای گروه خونی O هستند به هیچ عنوان نباید غلات، انواع لوبیا و حبوبات استفاده کنند زیرا به راحتی در سیستم بدنی آن ها به صورت چربی ذخیره می شود. هم چنین به دلیل میزان بالای اسید معده شان، می توانند دو نوع حیوانی و گیاهی پروتئین را به راحتی هضم کنند. رژیم غذایی ای که پروتئین زیادی داشته باشد و حاوی مقدار زیادی گوشت، ماهی، سبزیجات و میوه های مقوی باشد، برای آن ها بسیار مفید است.

گروه خونی نوع A:

به این دسته از افراد باید یک رژیم غذایی بدون گوشت بر اساس میوه ها و سبزیجات، لوبیا و حبوبات مصرف کنند زیرا اسید معده این افراد کمتر از سایرین است و نمی توانند پروتئین های حیوانی و چربی را به خوبی هضم کنند به همین دلیل به آن ها گیاه خواری توصیه می شود. هم چنین مواد غذایی را باید به صورت تازه و اوگانیک و بدون مواد افزودنی استفاده کنند.

گروه خونی نوع B:

افرادی که دارای این گروه خونی هستند، گوشت خوار محسوب می شوند و می توانند غذاهای متنوعی بخورند اما مواد غذایی ای مانند ذرت، گندم، سیب زمینی و بادام زمینی در این افراد باعث اضافه وزن، احساس خستگی و افت قند خون می شود. هم چنین این افراد به هیچ عنوان نباید از مرغ استفاده کنند زیرا باعث بروز سکته و بیماری های ایمنی می شود به همین دلیل بهتر است این افراد از گوشت گوسفندی استفاده کنند.

گروه خونی نوع AB:

این نوع گروه خونی از جدیدترین وکم یاب ترین نوع گروه خونی است که ویژگی های گروه های خونی A و B را با هم دارد. غذاهای دریایی، تخم مرغ و سبزیجات برگ دار برای گروه خونی AB، بسیار مفید هستند. این دسته از افراد مثل گروه خونی A، اسید معده ی آن ها پایین است، اما در حا حاضر مانند گروه خونی B با گوشت سازگار هستند.
اگر به دلیل مشغله ی کاری نمی توانید غذا درست کنید و دنبال بهترین غذای بیرون بر در اصفهان هستید که غذای سالم درست کند، ما به شما رستوران ته دیگ که از بهترین رستوران اصفهان است را معرفی می کنیم.

رژیم غذایی بر اساس نوع گروه خونی

رژیم غذایی بر اساس نوع گروه خونی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *