عادات غذایی در کشورهای مختلف

عادات غذایی
توسط

عادات غذایی در کشورهای مختلف

در هر کشوری عادات غذایی از قدیم چه درست و چه غلط مرسوم بوده است و ما در این مقاله برخی از عادات غذایی را که در سفر به یک کشور خارجی به شما کمک می کند را بیان می کنیم:
هندوستان
به طور گسترده ای شناخته شده است که سرخ پوستان به طور سنتی با دست غذا می خورند. با این حال، این عادت تنها به سرخ پوستان سنتی محدود نمی شود بلکه امروزه بسیاری از سرخ پوستان شهری که در هندوستان زندگی می کنند عمل غذا خوردن، با دست را حفظ کرده اند. قبل از شروع غذا در ابتدا مطمئن شوید که دست ها را کاملا شستید و فقط با دست راست غذا بخورید زیرا خوردن غذا با دست چپ نوعی غیر بهداشتی و بی احترامی محسوب می شود.
چين
استفاده از چاشنی های چینی هنگام خوردن غذاهای چینی یکی از آنهایی است که نیاز به تمرین دارد. برای نگه داشتن چپستیک ها به درستی، ابتدا چوب را مانند یک مداد نگه دارید و چوب دوم را با کمک نوک انگشت شست و انگشت اشاره نگه دارید. انگشت میانی شما باید بین دو دسته چپستیک قرار گیرد.
روسیه
روس ها ناهار را به عنوان اصلی ترین و سنگین تر غذا می خورند، گاهی اوقات بین ساعت 1 تا 3 بعد از ظهر در حال خوردن ناهار هستند. اما برای شام، وعده های غذایی شان معمولا سبک تر است و گاهی اوقات از نان ساده استفاده می کنند.
هر کشوری عادات غذایی مخصوص به خود را دارد که ما در این مقاله چند کشور را برای شما توضیح دادیم. در اصل خوردن غذای سالم از هر چیز دیگر بسیار مهم تر است که باید به آن توجه کنید و اگر به دنبال بهترین رستوران در اصفهان هستید که غذای سالم و بهترین غذای خانگی در اصفهان را داشته باشد، ما به شما رستوران ته دیگ را معرفی می کنیم.

عادات غذایی

عادات غذایی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *